Еммануель Макрон назвав нового прем’єр-міністра Франції

Еммануель Макрон назвав нового прем’єр-міністра Франції
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

Еммануель Макрон назвав нового прем’єр-міністра Франції

Колишній мер Гавра Едуар Філіп був названий в понеділок, 15 травня, новим прем’єр-міністром Франції.

Loading...

46-річний Едуард Філіп названий Єлисейським палацом новим французьким прем’єр-міністром. Експерти наголошують на важливості цього призначення в зв’язку з майбутніми парламентськими виборами у Франції.

Про кандидатуру Едуара Філіпа заговорили у французьких ЗМІ відразу після перемоги Макрона в другому турі президентських виборів. Філіп відповідає основним критеріям внутрішньополітичного порядку для президента: відображає тенденцію на політичне оновлення французького уряду, представляє помірні праві сили і володіє хорошим політичним досвідом. З 2010 року Філіп був мером великого промислового центру країни – Гавра.

Новий прем’єр закінчив університет Sciences Po, навчався в Національній школі управління Франції.

Президент Макрон зробив вибір на користь цього кандидата, щоб забезпечити більшість центристів на парламентських виборах, вважають експерти. Президенту було важливо зробити крок в сторону правого виборця, тим самим завдавши сильного удару по «Республіканцям», яким буде складніше вести свою кампанію на виборах в парламент серед виборців, чиї інтереси вже фактично будуть представлені правим прем’єром.

Парламентські вибори у Франції відбудуться 11 і 18 червня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...