Проросійські акції в Україні фінансували Азаров та Курченко – СБУ

Проросійські акції в Україні фінансували Азаров та Курченко – СБУ
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Проросійські акції в Україні фінансували Азаров та Курченко – СБУ

В Службі безпеки України (СБУ) назвали замовників нещодавніх проросійських акцій, які пройшли в низці міст нашої держави.
За проросійськими акціями, які відбуваються в Україні, стоять росіяни, а також Віталій Захарченко, Сергій Курченко та екс-глава уряду Микола Азаров, заявив голова СБУ Василь Грицак, слова котрого приводить в понеділок УП.
За його словами, лише в Києві працює близько 40 організаторів таких акцій, ідентифіковано близько 5 тисяч осіб, які беруть участь у замовних акціях. Грицак сказав, що РФ ставить дві мети: дестабілізація і дискредитація України.
За словами голови СБУ, одним із напрямків противника є “створення підконтрольних Росії громадсько-політичних структур” на території України. “Вони (росіяни) вміло грають і маніпулюють проблемними аспектами життя українського суспільства і, створюючи громадські об’єднання, дестабілізують ситуацію в середині держави. Ці речі вони щедро фінансують. Називаються напряму Захарченко, Курченко, “Комітет визволення України”, Азаров та інші”, – сказав він.
За словами Грицака, такі акції носять відверто замовний характер. “Українські громадяни мають право на протести, і є маса питань до влади, але я хочу попросити свідомих громадян не вестися на ці речі. Не йти за 150-200 гривень перекривати дороги, пікетувати і носити плакати – до кінця не усвідомлюючи навіть, що на них написано”, – сказав він.
“Ми неодноразово документували факти, коли громадяни на запитання, чого прийшли і яка мета акції, не знають, що відповісти. Це яскравий приклад того, що люди приходять за гроші”, – заявив Грицак.

Loading...

Джерело: Народна Правда
загрузка...