СБУ не може допитати свого екс-співробітника, котрий фігурує у справі вбивства Шеремета

СБУ не може допитати свого екс-співробітника, котрий фігурує у справі вбивства Шеремета
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

СБУ не може допитати свого екс-співробітника, котрий фігурує у справі вбивства Шеремета

Голова СБУ Василь Грицак заявив, що Служба безпеки України готова сприяти Нацполіції України у встановленні місця перебування екс-співробітника служби Ігоря Устименка, який фігурує в розслідуванні журналістів по справі загибелі журналіста Павла Шеремета.

Loading...

Голова СБУ Василь Грицак висловився що до ситуації з екс-представником спецслужби Павлом Устименком, який став фігурантом журналістського розслідувані в справі по загибелі журналіста Павла Шеремета.

Василь Грицак сказав зокрема таке – «Справа розслідується Нацполіцією. Ми спілкувалися з керівником Нацполіції. І посприяємо тому, щоб встановити його місце перебування. Ми не можемо викликати його на допит, не маючи доручення слідчого Нацполіції».

Грицак підтвердив, що у квітні 2014 року Устименко був звільнений і його діяльність з того часу не має стосунку до СБУ.

Напередодні президент України Порошенко заявив, що Ігор Устименко 15 травня буде допитаний слідством у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

До того журналісти проекту «Слідство.Інфо» разом з представниками міжнародної мережі OCCRP 10 травня презентували у Києві документальний фільм про вбивство журналіста Павла Шеремета. Автори фільму-розслідування «Вбивство Павла» заявляють, що їм вдалося викрити деталі, на які офіційне слідство не звернуло увагу.

Журналісти кажуть, що встановили осіб, які у ніч перед вбивством перебували біля будинку, де проживав Павло Шеремет, зокрема це Ігор Устименко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...