Восени почнеться: Путін готує новий сценарій для Донбасу – експерт

Восени почнеться: Путін готує новий сценарій для Донбасу – експерт
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Вже цієї осені ситуація на окупованому Донбасі може якісно змінитися, причому не в кращий для України бік.

Ситуація на Донбасі зміниться радикально, і це пов’язано з тим, що президента Росії Володимира Путіна на майбутніх виборах може врятувати тільки імідж «збирача земель». Про це заявив військовий експерт і блогер Олексій Арестович, інформує «Народна Правда».

За його словами, саме тому він може почати приєднання “ЛНР” і “ДНР”, яке буде супроводжуватися введенням російських військ для “захисту співвітчизників”. “Потім послідує референдум з усіма витікаючими наслідками. Такий сценарій всерйоз розглядається російською стороною”, – підкреслив Арестович.

Loading...

Разом з тим, на думку експерта, дії офіційного Києва, а скоріше їх відсутність в питанні визнання окупації Росією частини території України, знімають з Кремля відповідальність за скоєне.

“Також безглуздо говорити про будь-яку відповідальность Путіна, навіть не дивлячись на його підпис під Мінськими угодами. До тих пір, поки агресор залишається спостерігачем і гарантом однієї зі сторін конфлікту, ніякий документ не матиме для нього наслідків. Зараз Мінські угоди перетворилися на звичайний папір, що є рамковою угодою, яка ніким не виконується, але всіх влаштовує”, – резюмував Арестович.

Джерело: Народна Правда
загрузка...