Порошенко пообіцяв «серйозні труднощі» власникам російських паспортів

Порошенко пообіцяв «серйозні труднощі» власникам російських паспортів
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Порошенко пообіцяв «серйозні труднощі» власникам російських паспортів

Українці, які отримали російські паспорти, не зможуть скористатись безвізом з ЄС, пообіцяв президент України Петро Порошенко.

Loading...

Президент України Петро Порошенко наголосив, що жителі окупованих територій, що отримали паспорти Російської Федерації, не будуть почувати себе більш комфортно, ніж всі інші українці, тому вони не зможуть скористатися безвізовим режимом з ЄС, передає «Народна Правда».

Президент України Петро Порошенко, відповідаючи на питання про те, чи буде для жителів окупованих територій передбачена можливість комфортного отримання загранпаспортів, повідомив – «Не буде громадянам окупованих територій більш комфортно, ніж громадянам решти території України».

За словами президента, у громадян, які отримали російське громадянство, «виникнуть серйозні труднощі в отриманні біометричного паспорта» – «Тому що людина на окупованій території, людина в анексованому Криму повинна вибирати – він хоче бути громадянином України або громадянином країни-агресора».

Президент Порошенко бачить в тому мотивацію для людей на окупованих територіях –  «Щоб це була потужна мотивація – повернення під український суверенітет. Або ви живете під російською окупацією, або ви повертаєтеся мирним дипломатичним шляхом під прапор, під суверенітет України».

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...