Відомий тележурналіст Володимир Познер своїм питанням поставив Путіна в “незручну позицію”

Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Відомий тележурналіст та ведучий Володимир Познер відкрито звернувся до президента РФ Путіна та патріарха РПЦ Кирила із жорсткою вимогою дати відповідь на питання про засудження людини за атеїзм.

У своїй авторській програмі «Познер» на «Першому каналі» телеведучий виступив з проханням до президента РФ Володимира Путіна, глави РПЦ патріарха Кирила дати роз’яснення, чому в РФ атеїзм став кримінально переслідуватись, передає “Народна Правда”.

Loading...

За його словами, його обурив вирок блогеру Руслану Соколовському за публікацію ролика, де він ловить покемонів у храмі із гри Pokemon Go.

“Шановні глядачі, вважаю за необхідне попередити вас про те, що мене, можливо, притягнуть до суду і засудять до терміну”, — заявив Познер, нагадавши, що в мотивувальній частині вироку Соколовському фігурували слова про заперечення існування Бога. Сам Познер є атеїстом.

Познер заявив, що “хотів би отримати вичерпні пояснення”, порушує атеїзм Кримінальний кодекс чи ні. З цим питанням він звернувся до патріарха Кирила, голови Конституційного суду Валерія Зорькіна і президента Росії Володимира Путіну.

“Може, глава держави внесе ясність: чи не чекає мене суд і, дасть Бог (вибачте за каламбур), “м’який” вирок”, — резюмував Познер.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...