ВР має поставити «жирну крапку» у питанні пропаганди та виготовлення «георгієвської стрічки»

ВР має поставити «жирну крапку» у питанні пропаганди та виготовлення «георгієвської стрічки»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Верховною Радою буде розглянуто питання щодо заборони пропаганди, а також виготовлення «георгієвської стрічки» на теренах України.

Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм оприлюднена заява у сподіванні, що депутати ВР підтримають законопроект 2987 про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими забороняється виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки. Про це Парубій повідомив журналістам, передає «Народна Правда».

Loading...

Законопроект щодо заборони пропаганди та виготовлення георгієвської стрічки стоїть у порядку денному пленарного засідання у вівторок.

“Я переконаний, що ця ініціатива теж буде підтримана. Це ініціатива “Народного фронту”, і у великій мірі вона зумовлена останніми подіями, які відбулися 9 травня в Дніпрі і в інших містах України, які продемонстрували, що, на жаль, певні символи від часів Майдану і до сьогодні стали інструментом для маніпуляцій від російських спецслужб, від п’ятої колонни в Україні, і поміж них – георгієвська стрічка”, – відзначив Парубій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...