Аваков боїться за своє життя під час відпустки

Аваков боїться за своє життя під час відпустки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Міністерство внутрішніх справ України не погодилося вказати, коли міністр Арсен Аваков буде відпочивати цього року. Адже ця інформація нібито становить загрозу його життю.

МВС України у відповідь на інформаційний запит журналістів не надало інформацію про те, коли міністр Аваков піде чи вже пішов у відпустку цього року. Чиновники МВС послалися на те, що оприлюднення  такої інформації може становити загрозу життю Авакова, та й взагалі, в країні АТО і винесення такої інформації на загал суперечить сучасному стану речей у державі. Про це повідомляють «Українські новини», передає «Народна Правда».

Видання опублікувало відповідь МВС на інформаційний запит.

“Враховуючи проведення антитерористичної операції і існуючі загрози для життя і здоров’я членів Уряду, зокрема Міністра внутрішніх справ України, які підтверджуються заявами в засобах масової інформації РФ, від надання інформації про планування і перебування у відпустках Міністром внутрішніх справ України Арсеном Борисовичем Аваковим утримуємося”, – йдеться у відповіді.

Це перший випадок, коли чиновник вищого рангу в Україні скористався проведенням АТО для приховування інформації про своє перебування або відсутності на робочому місці.

Відмова в наданні інформації про наявність або відсутність на роботі державного чиновника вищого рангу є грубим порушенням норм Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Аваков боїться за своє життя під час відпустки

Крім того, в МВС так і не уточнили, що може загрожувати життю і здоров’ю міністра у плановій відпустці, з якої він вже повернувся.

Цікаво, що ще в грудні 2016 року в МВС відповідали на запити про відпустки Арсена Авакова. Очевидно, про існування АТО і загроз міністру в силовому відомстві тоді нічого не знали.

Аваков боїться за своє життя під час відпустки

Джерело: Народна Правда