Мене ображають: Трамп скаржиться на погане поводження з собою

Мене ображають: Трамп скаржиться на погане поводження з собою
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Американський президент Дональд Трамп поскаржився на погане поводження з ним, як «ні з одним політиком в історії».

Гірше за всіх в історії поводяться з президентом Трампом, за його словами, особливо цим грішить преса, передає «Народна Правда».

Loading...

Президент Трамп, виступаючи в штаті Коннектикут перед випускниками Академії Берегової охорони США, поскаржився на погане поводження з ним як з політиком:

«Подивіться на те, як мене недавно поставили під загрозу. Особливо мас-медіа. Ні з одним політиком в історії, і це я ще дуже м’яко висловлююсь, не зверталися гірше і несправедливіше».

При цьому американський лідер запевнив, що покликаний служити народу, а не пресі: «Мене обрали служити американському народу. Подивіться, як останнім часом зі мною поводяться, особливо ЗМІ».

Президент Трамп постійно критично відгукується про ставлення до нього американської преси. У лютому він заявив, що The New York Times, а також телеканали ABC, NBC, CNN, CBS, є «ворогами народу», що поширюють «фейкові новини». Недостовірні факти, що публікуються в пресі, на думку Трампа, перешкоджають веденню зовнішньої політики, зокрема, налагодженню відносин з Росією.

Звертаючись до журналістів на одній з прес-конференцій, Трамп сказав: «Я просто хочу сказати вам, що фальшиві репортажі в ЗМІ, зроблені вами, хлопці, брехливі, жахливі, недостовірні новини, дуже ускладнюють переговори з Росією».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...