Неспроможні депутати не змогли проголосувати санкції проти Януковича

Неспроможні депутати не змогли проголосувати санкції проти Януковича
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Верховна Рада не змогла набрати голоси за постанову, в якої пропонувалося ввести санкції проти Віктора Януковича і його оточення.

На розгляд депутатів кілька разів вносили проект постанови, відповідно до якого пропонувалося ввести санкції проти Януковича і його оточення, але достатньої кількості голосів у результаті не набралося, передає «Народна Правда».

Проект постанови №5350 стосувався зокрема екс-президента Віктора Януковича і низки колишніх українських чиновників, але за його прийняття проголосували лише 202 депутата Ради.

Після голосування спікер парламенту Андрій Парубій сказав:

«Я не розумію, як може так бути, коли пропонується українським парламентом запровадити санкції проти найвищого керівництва Януковича, яке знищувало нас усіх українських громадян на Майдані і яке організувало війну проти України».

Парубій запропонував депутатам доопрацювати проект постанови і дати нові варіанти.

Разом з тим, 16 травня президент України підписав указ, відповідно до якого санкції торкнулися безлічі російських фізичних і юридичних осіб, в тому числі це повинно привести до відключення деяких популярних російських сайтів. Ця ініціатива вже отримала порцію критики на Заході.

Джерело: Народна Правда