Джуліан Ассанж радий «важливий перемозі», але лондонське посольство Еквадору не покидає

Джуліан Ассанж радий «важливий перемозі», але лондонське посольство Еквадору не покидає
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Засновник WikiLeaks назвав рішення шведської прокуратури припинити попереднє розслідування у відношенні себе «важливою перемогою».

Джуліан Ассанж розповів про своє ставлення до рішення прокуратури Швеції по його справі, уточнивши, що «справжня війна ще попереду», передає «Народна Правда».

Loading...

Шведська прокуратура заявила про плани припинити попереднє розслідування у відношенні Ассанжа, якого звинуватили раніше в зґвалтуванні. Клопотання про скасування ордера на його арешт було направлено до суду.

Свій коментар ситуації засновник WikiLeaks дав пресі прямо з балкона посольства Еквадору в Лондоні, де він змушений перебувати з 2012 року. Він розповів про «важливу перемогу», але визнав – «Шлях ще далекий від завершення, справжня війна ще попереду».

При цьому британська поліція все одно має намір заарештувати Ассанжа, як тільки він залишить посольство Еквадору, оскільки свого часу він не з’явився на судове засідання в британському суді.

Переслідування Джуліана Ассанжа триває з 2010 року після того, як дві жінки заявили про сексуальні домагання з його боку в Стокгольмі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...