Загострення на Донбасі можливе в будь-який час – Каспаров

Загострення на Донбасі можливе в будь-який час – Каспаров
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Путіну потрібен хаос, і загостренні на сході України можливе в будь-який час, заявляє відомий російський опозиційний політик.

За словами відомого російського опозиціонера Гаррі Каспарова, стосовно України російський нацлидер Володимир Путін завжди дотримувався досить послідовного курсу на ліквідацію або на мінімізацію української державності, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на Еспресо.ТВ. Це все тому, що для Путіна вільна незалежна демократична Україна – це смертельна загроза.
«Путін розглядає постійну можливість провокувати напруження і знижувати шанси України на повноцінну інтеграцію в Європу, на європейські структури, тим паче в НАТО. Йому абсолютно очевидно, якщо Україна зуміє позбутися цього кошмару, принаймні, отримає контроль над сходом повністю, то ймовірність того, що інтеграція України в Європу піде набагато швидше, дуже велика.
Цього допустити Путін не може, і тому в будь-яку хвилину можна чекати загострення ситуації, а поки він просто підтримує вогнище, тому що диктатору потрібен хаос. Диктатор не може існувати в ситуації нормального розвитку подій, тому що як тільки ситуація нормалізується, він повинен починати говорити про речі, які йому говорити неприємно, а саме про підвищення добробуту своїх громадян, займатися власною країною. Якщо ви послухаєте російські ток-шоу, то там кажуть про що завгодно, тільки не про Росію», – констатував Каспаров.

Джерело: Народна Правда