В Україні вимагають визначеності з датою звільнення заручників на Донбасі

В Україні вимагають визначеності з датою звільнення заручників на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини

Віце-спікер Ради Ірина Геращенко повідомила, коли можуть визначити дату звільнення заручників.

Україна наполягає на тому, щоб 24 травня під час наступної зустрічі ТКГ в Мінську було визначено остаточну дату звільнення заручників і остаточний список осіб, яких може бути звільнено. Про це заявила представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко в ефірі каналу “112 Україна”, повідомляє «Народна Правда».
“Ми наполягаємо на тому, що 24 травня під час наступної зустрічі в Мінську має бути вже поставлена крапка в цьому питанні, де хтось намагається відтягувати час, і ми маємо вийти на остаточну дату звільнення заручників і на остаточний список”, – сказала вона.
За словами Геращенко, Україна також вважає, що виконання гуманітарного блоку Мінських угод значно сприятиме і переходу до політичного блоку. “Але на сьогодні, поки щодня стріляють, поки щодня порушується режим тиші, поки є загиблі серед військових і серед цивільного населення, ключовими є безпека і гуманітарний аспект”, – зазначила вона.
Крім того, Україна наполягає на тому, що СММ ОБСЄ має працювати на всій окупованій території України. “Вона має бути допущена до неконтрольованої частини україно-російського кордону для забезпечення моніторингу виконання Мінських угод в безпековій частині”, – сказала Геращенко, яка назвала неприпустимими факти перешкоджання роботі місії в ОРДЛО.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...