Київський метрополітен підключив ще 11 турнікетів на роботу без жетонів

Київський метрополітен підключив ще 11 турнікетів на роботу без жетонів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київський метрополітен підключив ще 11 турнікетів на роботу без жетонів

На режим без жетонів з 24 травня переведуть ще 11 турнікетів, в тому числі на станціях «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Оболонь». Про це пише “Народна правда” з посиланням на прес-службу столтчної підземки.

Loading...

Наприкінці квітня разом з партнерами MasterCard столична підземка презентувала можливість запису проїзних квитків з усіма знижками на банківську картку з технологією PayPass.

Підприємство технічно готується збільшити кількість турнікетів для обслуговування банківських карток. Також планується відкриття додаткової каси з обслуговування користувачів електронними засобами оплати.

Зараз така працює на станції метро «Політехнічний інститут».

За інформацією підземки, пасажири, які користуються метро нерегулярно або менш як два рази на день, можуть зі знижкою передплатити поїздки та використовувати їх протягом необмеженого часу. Що більшу кількість поїздок буде придбано, то меншою буде вартість:

1-9 поїздок — по 4,00 грн;
10-19 — по 3,90 грн — -3%;
20-29 — по 3,80 грн — -5%;
30-39 — по 3,70 грн — -8%;
40-49 — по 3,60 грн — -10%;
понад 50 — по 3,50 грн — -13%.

Також пасажири зможуть підключити до своїх безконтактних банківських карток безлімітні проїзні на місяць чи за півціни — на півмісяця. Для проїзних діятимуть такі тарифи:

без ліміту на місяць — 300 грн;
без ліміту на півмісяця – 150 грн.

Зараз безконтактні розрахунки банківськими картками MasterСard доступні на всіх 52 станціях Київського метрополітену, а також у Київському фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамвая та у паркоматах Києва.

Джерело: Народна Правда
загрузка...