Польща має намір обмежити в’їзд в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією

Польща має намір обмежити в’їзд в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Черги з автомобілів на кордоні підштовхнули польську влада до введення обмежувальних заходів на кордоні.

У Польщі заявили про намір обмежити імпорт автомобілів в Україну з-за труднощів на прикордонних пунктах пропуску, викликаних скупченням машин з іноземною реєстрацією, передає «Народна Правда» з посиланням на групу Autoconsulting.

Loading...

Згідно з чинним в Україні законодавством, громадяни держави, які володіють зареєстрованими в Польщі автомобілями, зобов’язані перетинати кордон раз в п’ять днів. Через це на польсько-українському кордоні спостерігається значне скупчення автомобілів.

У зв’язку з цим Міністерство фінансів Польщі повідомило – «Беручи до уваги масштаби цього явища (кількість перетинів кордону такого типу автомобілями становить 4,5 млн. разів протягом року) це впливає на прикордонне русі і час очікування на кордоні».

Разом з тим на кордоні необхідний посилений контроль для виявлення податкових порушень, виявлення порушень законодавства у зв’язку зі спробами перевезення елементів, що становлять загрозу для безпеки країни, порушень законодавства щодо поводження товарів і технологій стратегічного значення, а також для безпечного обігу товарів на кордоні.

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією періодично проводять акції з вимогою прийняти законопроект, який дозволить пом’якшити умови перебування автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...