«Об’єктивний» Луценко відправить в раду тільки одне подання на депутата з трьох

«Об’єктивний» Луценко відправить в раду тільки одне подання на депутата з трьох
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

З трьох подань про притягнення депутатів до відповідальності, які Генпрокуратура мала намір направити до Верховної Ради, буде подано лише одне. Прес-секретар Луценка побачила в цьому прояв «об’єктивності».

Подання депутатів Андрія Лозового та Євгена Дейдея повернуть до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а в Раду направлять документ щодо Геннадія Бобова, повідомила прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган, передає «Народна Правда».

Згідно з повідомленням Сарган в Facebook, в парламент спрямують одне подання – на депутата від партії «Відродження» Геннадія Бобова. Узагальнюючи прийняте рішення, прес-секретар Луценка повідомила про «Об’єктивність»:

«Вивчивши матеріали трьох подань на народних депутатів в частині фактажу, сьогодні було прийнято рішення направити до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Геннадія Бобова. Ще два подання на нардепів О.Лозового і Е.Дейдея генпрокурор Юрій Луценко повернув до Спеціалізованої антикорупційну прокуратуру на доопрацювання».

«Об’єктивний» Луценко відправить в раду тільки одне подання на депутата з трьох

19 травня Луценко повідомив, що ГПУ підготувала подання до Верховної Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох депутатів: Андрія Лозового («Радикальна партія»), Геннадія Бобова («Відродження»), Євгена Дейдея («Народний фронт»).

Національне антикорупційне бюро заявило, що розглядає тільки справи Дейдея і Лозового.

Лозовий в коментарі ситуації назвав те, що відбувається, «політичною розправою», а пізніше заявив, що подав до суду на Генпрокурора. Бобов заявив, що звинувачення проти нього є безпідставними. Дейдей відкинув звинувачення і заявив, що готовий відстоювати свою невинність.

Джерело: Народна Правда