Битва проваджень: НАБУ зробила “хід у відповідь” проти ГПУ по справі Углави

Битва проваджень: НАБУ зробила “хід у відповідь” проти ГПУ по справі Углави
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

У Національному антикорупційному бюро вирішили відкрити кримінальне провадження проти співробітників Генеральної прокуратури.

Loading...

У НАБУ впевнені, що працівники ГПУ сфальсифікували документи під час відкриття справи проти першого заступника директора відомства Гізо Углави. Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на “Українські новини“.

“Ми реєструємо зараз кримінальне провадження за фактом фальсифікації працівниками Генеральної прокуратури провадження”, – сказав він.

За його словами, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 364 (зловживання владою або службовим становищем), статтею 366 (службове підроблення) та статті 358 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу.

Ситник сказав, що обставини розслідування Генпрокуратурою справи проти Углави надумані.

Він повідомив, що громадянство Грузії автоматично втрачається після отримання іншого громадянства.

Також, за його словами, несплата в державний бюджет України 608 526,9 гривень податків не є достатньою сумою для відкриття кримінального провадження.

Ситник зазначив, що термін сплати цього податку ще не настав, і він буде сплачено вчасно.

Сьогодні стало відомо, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) почала розслідування проти першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углави за підозрою в ухилянні від сплати податків і приховуванні громадянства Грузії при прийомі на роботу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...