Генсек НАТО висловив свою позицію щодо заборони російських сайтів в Україні

Генсек НАТО висловив свою позицію щодо заборони російських сайтів в Україні
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

НАТО зацікавлене в зміцненні демократичних свобод в Україні, але не бачить підстав пов’язувати заборону соцмереж зі свободою слова.Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг на прес-конференції в Брюсселі заявив, що у нього немає підстав не вірити Україні з приводу причин заборони доступу до ряду російських сайтів, в тому числі соціальних мереж, передає “Народна Правда” з посиланням на “Європейську правду“.

Він зазначив, що НАТО зацікавлене в зміцненні демократичних свобод в Україні, але не бачить підстав пов’язувати заборону соцмереж зі свободою слова.

Loading...

Генсек Альянсу також зазначив інформаційну вразливість українського суспільства, яка важлива в контексті цієї заборони.

“Ми бачимо, наскільки вразливі окремі суспільства перед кібератаками, і допомагаємо Україні в посиленні її здатності впоратися з кібератаками”, – зазначив Йенс Столтенберг.

Відзначимо, раніше ЗМІ озвучили неофіційну позицію Північноатлантичного Альянсу, в якому повідомлялося, що НАТО вірить в відданість України міжнародним зобов’язанням, і тому, що в країні діє система “стримувань і противаг”.

Нагадаємо, як ми вже повідомляли, на думку експертів, блокування російських сайтів, що потрапили під санкції, неможливе.

Джерело: Народна Правда
загрузка...