Матіос повідомив про затримання “наглядача” за бізнесом Курченко

Матіос повідомив про затримання “наглядача” за бізнесом Курченко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Генерал-лейтенант Станіслав Денисюк, якому приписували роль «наглядача» за бізнесом біглого Сергія Курченко, був затриманий українськими силовиками.

Loading...

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив про затримання “наглядача” за бізнесом Сергія Курченко генерал-лейтенанта Станіслава Денисюка. Про це він поінформував під час брифінгу, передає видання «Народна Правда» з посиланням на телеканал “112 Україна“.

“Зараз вертоліт привезе чинного начальника служби безпеки і того ж дивиться за всім бізнесом Курченко генерал-лейтенанта Денисюка”, – заявив Матіос.

Зазначимо, військова прокуратура і МВС заявили про самої масштабної антикорупційної операції, в рамках якої в 15 областях України проводяться 454 обшуку. Вже задержаны 23 людини. Очікується доставка їх у Київ на вертольоті в аеропорт Жуляни.

На даний момент затримано 23 людини чиновників.

“Колишній глава міндоходів в Дніпропетровській області, колишній начальник міндоходів, це обласні керівники, Луганська область, глава податкової АР Крим, кілька керівників майже всіх районів Києва податкових інспекцій, вони за статусом фактично дорівнюють податковим областей, заступники Полтавської податкової адміністрації, заступник начальника Міністерства доходів і зборів в Харківській області, начальники податкової Полтави, начальник управління Державної податкової адміністрації в Харківській області, голова госудрастенной податкової адміністрації в Харківській області генерал-лейтенант Денисюк. Обшуки також проводяться щодо керівництва податкових адміністрацій інших областей, в тому числі Одеси, фактично за місцем знаходження всіх податкових майданчиків, куди заганяли підприємства реального сектора економіки”, – заявив він.

Джерело: Народна Правда
загрузка...