Міжнародний інвестфорум на Тернопільщині відвідає багато іноземних консулів

Міжнародний інвестфорум на Тернопільщині відвідає багато іноземних консулів
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Сьогодні, 24 травня, на Тернопільщині стартує міжнародний інвестиційний форум, який отримав назву «Тернопільщина-Invest 2017». Він триватиме три дні.


У прес-службі обласної державної адміністрації заявили, на цей захід приїдуть представники з 25 держав. На форумі побувають тридцять дипломатів, серед яких будуть десять надзвичайних і повноважних послів, генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на IA ZIK.

Loading...

Захід покликаний представити потенціал області для залучення капіталовкладень. Водночас Тернопільщина представить найбільш успішні інвестпроекти, які вже реалізовані в області.

У рамках форуму заплановано урочисте підписання меморандумів та інших документів про співпрацю та партнерство. Під час спеціалізованих секцій і дискусій обговорять інструменти та механізми, які стимулюють розвиток економіки, покращують бізнес-клімат та сприяють налагодженню партнерства.

Запланована участь представників міжнародних бізнес-спільнот і консалтингових організацій, зокрема, українсько-сербської торгової палати, Товариства угорсько-українського партнерства, Китайської торгової асоціації, Канцелярії господарського та банківського права, Інституту східних ініціатив та інших.

Перший день форуму пройде на території Збаразького замку, наступного дня відбуватиметься на базі ТРЦ «Подоляни». У завершальний день учасники та гості форуму працюватимуть за індивідуальними програмами – відвідають райони Тернопільської області та підприємства.

Очікується, що на заході будуть присутні голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, представники та делегації п’яти областей України. Також у регіоні перебуватиме заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, яка ознайомиться з роботою та потужностями кількох підприємств.

Джерело: Народна Правда
загрузка...