Оприлюднена кількість затриманих в результаті масових обшуків у податківців

Оприлюднена кількість затриманих в результаті масових обшуків у податківців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

В рамках одночасної антикорупційної операції правоохоронці проводять більше 400 обшуків у податківців в 15 областях України. Обшуки проходять у справі про податкові майданчики, пов’язані з екс-міністром податків і зборів Олександром Климентом. Затримані колишні чиновники доставлятимуться гелікоптерами до Печерського райсуду столиці.

Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, наразі більше 1700 співробітників Нацполіції і близько 500 військових прокурорів проводять 454 обшуки на території 15 областей держави.

Loading...

Відбувається одномоментне затримання ряду людей, які зараз у зв’язку з необхідністю їх доставки в суд для обрання запобіжного заходу, будуть доставляти авіатранспортом у Київ для вручення підозри і відправки їх до Печерського райсуду для розгляду по суті клопотань про обрання запобіжного заходу – арешту, – сказав прокурор.

За словами Матіоса, вже затримано 23 екс-керівників податкових органів, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

Прокурор зазначив, що обшуки в обласних податкових проходять у справі про податкові майданчики, пов’язані з екс-міністром податків і зборів Олександром Клименком.

“24 травня 2016 року за рішенням генпрокурора, економічний блок злочинної організації Януковича був переданий на розслідування в Головну військову прокуратуру, частина військових проваджень вже направлена до суду, по екс-міністру доходів і зборів Клименку вже розпочато досудове розслідування і його притягнули до кримінальної відповідальності за 3 млрд незаконно відшкодованого ПДВ “, – зазначив Матіос.

За словами Матіоса, зараз відбувається операція щодо перших керівників і їхніх заступників всіх 15 обласних управлінь міністерства доходів і зборів на той момент, так званих державних податкових адміністрацій, які були прямо причетні до організації функціонування так званих податкових майданчиків, в результаті чого держава недоотримала 97 млрд. гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...