Оприлюднено нові деталі позову України проти РФ до ЄСПЛ по Криму

Оприлюднено нові деталі позову України проти РФ до ЄСПЛ по Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Україною підготовлена низка документів із додатковими доказами та показами свідків до позову у ЄСПЛ проти РФ по справі анексії та окупації Криму.

Як заявив в ефірі “5 Каналу” очільник Мінюсту України Павло Петренко, ряд доказів, зокрема й покази свідків, котрі погодилися відкрито виступити у справі, буде передано до ЄСПЛ вже наступного тижня, передає «Народна Правда».

Loading...

“У нас є хороші новини Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Туди Україна вже подала додаткові пояснення по суті у справі про Крим. Дуже багато доказів було подано, і я можу анонсувати, що на наступному тижні буде презентація низки доказів, які ми встановили спільно з колегами з різних правоохоронних органів, і будуть свідки, які погодилися вийти в публічну площину і дати інформацію для українських громадян за тими фактами, які ми зараз відправили в ЄСПЛ”, – сказав Петренко.

Раніше Петренко запевняв, що Україною подано до Європейського суду з прав людини п’ять позовів проти РФ у справі окупації Криму та військової агресії на Донбасі. Також було подано позови про порушення прав людини на окупованих територіях і незаконне вивезенні дітей-сиріт до РФ.

Нагадаємо, раніше Павло Петренко оприлюднив інформацію щодо того, скільки коштів було вкрадено та вивезено з України режимом Януковича.

Джерело: Народна Правда
загрузка...