Опубліковано відео спецоперації по затриманню податківців-хабарників

Опубліковано відео спецоперації по затриманню податківців-хабарників
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

До Києва прилетіли два гелікоптери із затриманими податківцями часів Януковича. З’явилось відео наймасштабнішої антикорупційної операції.

У Києві на аеродромі Нацгвардії приземлились три гелікоптери із Харкова Дніпра та Одеси. На борту у рамках масштабної антикорупційної спецоперації доставили керівників податкової, що підозрюються у корупції. Відео опубліковано на сторінці МВС у Facebook.

“Сюди під конвоєм прилітають затримані корупціонери-податківці. Вони були керівниками обласних податкових адміністрацій за часів Віктора Януковича”, – повідомляє кореспондент “5 каналу”.

З повітряних суден вийшли 10 затриманих, усіх їх під конвоєм повезуть до Генпрокуратури, щоб вручити підозри, а після того розподілити по судах для обрання запобіжних заходів.

Повідомляється, що серед привезених є одіозний екс-голова Харківської обласної податкової адміністрації Станислав Денисюк, якого вважають “смотрящим” за бізнесом олігарха-втікача Сергія Курченка.

Також доставили колишнього очільника податкової Луганщини Олександра Антипова. Під час затримання у нього вилучили валізку, в якій було понад 3,5 мільйона доларів.

Також прибув ретій гелікоптер – з Одеси.

Як відомо, у середу в 15 регіонах України почалася велика антикорупційна операція, у якій задіяно біля 2 000 поліцейських, 500 прокурорів, проводяться 450 обшуків. Шукають топ-чиновників України, які за часів Януковича займалися корупцією у податковій сфері.

Поліція зібрала докази, що податкова служба за керівництва Олександра Клименка завдала державі збитків на суму 95,921 млрд гривень.

Джерело: Народна Правда