Порошенко запропонував українцям на окупованих територіях старі закордонні паспорти

Порошенко запропонував українцям на окупованих територіях старі закордонні паспорти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Жителям окупованих територій України та анексованого Криму президент України пропонує оформляти закордонні паспорти старого зразка.

Президент Петро Порошенко запропонував розглянути можливість видачі громадянам України, які проживають на окупованих територіях і в анексованому Криму, закордонні паспорти старого зразка, передає «Народна Правда».

На нараді з підготовки до вступу в силу безвізового режиму, яка пройшла на кордоні з Польщею в пункті пропуску «Ягодин», Порошенко запропонував:

«Якщо об’єктивно виникають проблеми з видачою паспортів тим, хто на окупованій території або в Криму, треба проаналізувати нашу нормативну базу і без паспортів їх залишати не можна. Якщо у нас немає підстав видавати їм біометричні паспорти, терміново, за погодженням СБУ з МЗС внести на розгляд Кабінету міністрів позицію, що для цих громадян ми можемо видавати паспорти старого зразка».

Раніше Порошенко заявив, що жителі окупованих територій України не можуть розраховувати на однакові умови з іншими українцями в контексті введення безвіза з ЄС.

Як повідомлялося, у президента України вже підрахували, скільки українців скористаються перевагами безвіза.

Джерело: Народна Правда