Сквер Небесної Сотні в Києві не віддали на поталу забудовникам

Сквер Небесної Сотні в Києві не віддали на поталу забудовникам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сквер Небесної сотні залишиться у власності міста і його не віддадуть забудовникам. Таке рішення прийняли в столичному суді.

Loading...

У вівторок, 23 травня, суддя Київського апеляційного господарського суду прийняв рішення залишити в силі рішення Господарського суду столиці за позовом столичної прокуратури про повернення в держвласність земельної ділянки поблизу Михайлівської площі, де волонтери і мешканці столиці облаштували сквер Небесної сотні, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Нагадаємо, що спірні землі знаходяться в межах Державного історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ», на території пам’ятки археології національного значення – Культурний шар Города Ярослава, в межах охоронної зони ансамблю споруд Софіївського собору у м. Києві та належать до земель історико-культурного призначення національного та місцевого значення, де забороняється будь-яке будівництво, крім будівництва лише особливо важливих споруд за індивідуальними проектами.

Проте, Київською міською радою вказану земельну ділянку було продано під комерційне будівництво.

Суди погодились з доводами прокурора щодо незаконності такого рішення, визнали їх обґрунтованими та задовольнили позов у повному обсязі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...