В Івано-Франківську ліквідували конвертцентр з мільйонним оборотом

  • 297950.jpg
  • 297951.jpg
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

В Івано-Франківську правоохоронці ліквідували конвертаційний центр із обігом у понад 1,5 млн гривень за місяць.

Як повідомляє прес-служба СБУ, в Івано-Франківську виявили конвертаційний центр з місячним обігом понад півтора мільйона гривень.

Loading...

Згідно з повідомленням, організували конвертцентр троє місцевих мешканців. Вони зареєстрували кілька фірм, через які проводили для клієнтів фіктивні безтоварні фінансово-господарські операції.

За інформацією правоохоронців, замовниками “послуг” конвертцентру були понад десять підприємств регіону, які у такий спосіб ухилялися від сплати податків та легалізували тіньові доходи. За попередніми висновками експертів, через діяльність конвертцентру державі завдано збитків на майже 8 млн гривень

При цьому додається, що під час обшуків в офісах конвертцентру та місцями проживання фігурантів справи співробітники спецслужби вилучили майже сто тисяч гривень, печатки та штампи фіктивних підприємств, фінансову-бухгалтерську документацію, яка доводить проведення нелегальних оборудок.

Наразі заблоковано банківські рахунки, які використовувалися організаторами протиправного бізнесу.

“За попередніми висновками експертів, через діяльність конвертаційного центру державі завдано збитків на майже вісім мільйонів гривень”, – наголошується у повідомленні.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України. Невідкладні слідчі дії тривають.

Джерело: Народна Правда
загрузка...