Детективи НАБУ півдоби пробули в будинку екс-дружини судді Вовка

Детективи НАБУ півдоби пробули в будинку екс-дружини судді Вовка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

НАБУ провело обшук в будинку колишньої дружини судді Павла Вовка. Всього він тривав 12 годин.

Loading...

Детективи Національного антикорупційного бюро провели обшук в будинку екс-дружини судді Павла Вовка, де, за попередньою інформацією проживає і сам Вовк. Про це поінформував журналіст каналу “112 Україна“, пише видання «Народна Правда».

“Обшук тривав 12 годин. Тут проживає дружина Вовка Світлана. Його самого (судді Вовка, – ред.) не було, в усякому разі, його не вивели, не саджали у авто”, – розповів кореспондент.

Варто відзначити, що даний будинок в декларації Вовка не рахувався. ЗМІ неодноразово повідомляли, що він належить його колишній дружині. У свою чергу, існує припущення, що саме в цьому будинку і живе Вовк.

Під час обшуку, за словами адвоката Світлани, були вилучені особисті речі, фотографії, матеріальні цінності. Незабаром дружину Вовка вивели з будинку, вона сіла в авто і поїхала у супроводі кількох людей. Однак, чия це була машина і з ким поїхала Світлана – невідомо.

Крім цього, обшуки проходили і в Окружному адміністративному суді, зокрема в кабінеті голови Павла Вовка. Зазначається, що співробітникам відомства не було повідомлено про те, що детективи шукають і що знайшли. По закінченню вони винесли чорний пакет.

Джерело: Народна Правда