Українські підприємства “вклали” величезну суму в філії на територіях ОРДЛО

Українські підприємства “вклали” величезну суму в філії на територіях ОРДЛО
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Державні НЕК “Укренерго” і ПАТ “Укрзалізниця” за минулий рік сумарно вклали в свої підрозділи на окупованих територіях понад 800 млн грн. Крім того, компанії витрачають кошти нецільовим чином на непідконтрольних територіях Донбасу.

“Укренерго” в 2016 році витратила 154,906 млн грн на свій підрозділ, що діє на неконтрольованої території, а “Укрзалізниця” – 681,238 млн грн, передає “Народна Правда” з посиланням на “Дзеркало тижня“.

При цьому, “Укренерго” вирішила “не помічати” постанови Кабміну №263 від 7 травня 2015 року, яким уряд зобов’язав цю компанію фінансувати свій підрозділ в окупованих районах тільки за рахунок внесків від інших енергетичних компаній, що працюють там.

НКРЕКУ закладає в тариф “Укренерго” кошти в обсязі, необхідному для фінансування мереж тільки на підконтрольній території, але компанія просто недофінансовує контрольовані райони і за їх рахунок забезпечує майже безкоштовну роботу магістральних електромереж в “молодих республіках”.

У той же час, “Укрзалізниця” не тільки забезпечує безкоштовне функціонування залізниці на окупованих територіях, а й перевозить вантажі, за допомогою яких бойовики вбивають українських бійців.

Нагадаємо, експерт повідомив, що змусить Росію втекти з Донбасу.

Джерело: Народна Правда