Міністр юстиції України подає до суду на Міхаїла Саакашвілі

Міністр юстиції України подає до суду на Міхаїла Саакашвілі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Мін’юсту Петренко вважає поведінку Саакашвілі неналежною.

Про плани подати позов проти лідера «Руху Нових Сил» Міхаїла Саакашвілі заявляє міністр юстиції Павло Петренко. “Мною прийнято рішення подати позов за тими всіма заявами, які робив даний громадянин, щодо захисту честі і гідності”, – повідомив Павло Петренко на брифінгу у вівторок в Києві, повідомляє «Народна Правда».
Він підкреслив, що «ніхто не має права маніпулювати, брехати, нецензурно виражатися і скочуватися до популізму». “У цьому кабінеті (міністра юстиції) були присутні кілька народних депутатів і безпосередньо Саакашвілі. Я дуже просто йому пояснив, що необхідно подати пакет документів для того, щоб вони отримали реєстрацію своєї партії… Мені дуже шкода, що цей політичний діяч… сьогодні опустився до рівня базарної, вуличної людини, який лаявся, намагався спровокувати бійку, поводився неналежним чином”, – сказав глава Мін’юсту України.
Петренко заявив, що в державному органі не місце для подібного роду поведінки. “Не можна використовувати методи тиску і вимагати, щоб справили незаконні дії”, – додав міністр.
Нагадаємо, сьогодні соратники Саакашвілі провели установчий з’їзд “Руху нових сил”. Серед іншого, вони зажадали скасувати реєстрацію «клона» партії Саакашвілі, яку Мін’юст провів в середині травня. У РНС стверджують, що вона була проведена за вказівкою представників президента Петра Порошенка, а до справжньої партії під керівництвом екс-голови Одеської ОДА дана організація не має ніякого відношення. Тим часом, реєструвати «Рух Нових Сил» Мін’юст відмовляється.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...