СБУ запобігла продажу великої партії фальсифікованих ліків

СБУ запобігла продажу великої партії фальсифікованих ліків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

СБУ викрила «спиртових» шахраїв у Запоріжжі.

Правоохоронці попередили закупівлю за бюджетні гроші великої партії фальсифікованих медикаментів для потреб закладів охорони здоров’я. Про це повідомляє «Народна Правда» з посиланням на прес-службу СБУ.
Встановлено, що двоє місцевих жителів організували в Запоріжжі два підпільні цехи з виготовлення контрафактного медичного спирту. Фальсифікат вони планували реалізовувати комерційним структурам, які є постачальниками за бюджетні кошти ліків для медичних установ.
Під час обшуків на двох нелегальних виробництвах оперативники спецслужби виявили дев’яносто літрів готового фальсифікату і шість сотень літрів сировини для його виготовлення, обладнання для розливу і упаковки, підроблені етикетки та інструкції по застосуванню лікарського засобу. У ділків вилучено фінансова документація та печатки юридичних осіб з ознаками фіктивності, які доводять наміри реалізувати контрафактну продукцію.
Двом організаторам нелегального бізнесу оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 321-1 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Триває досудове слідство.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...