У МЗС Росії повідомили про умови переговорів із США по Україні

У МЗС Росії повідомили про умови переговорів із США по Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кремль готовий вести переговори із США по врегулюванню ситуації в Україні поза «нормандським форматом». Таку заяву зробили у МЗС Росії.

Початок двостороннього діалогу між США та РФ по врегулюванню ситуації в Україні не замінить «нормандський формат», проте зможе допомогти реалізувати Мінські угоди. Тому у Кремлі готові до початку двосторонніх переговорів з Вашингтоном по Україні. Про це повідомляють «Известия», посилаючись на заступника міністра МЗС РФ Сергія Рябкова, передає «Народна Правда».

За інформацією видання, РФ очікує, що незабаром США призначать куратора в Держдепартаменті по цій темі.

«Тільки після того, як буде призначений наступник Вікторії Нуланд, яка займалася Україною при Бараку Обамі, можливо предметне обговорення українського врегулювання з Америкою», – пише видання.

Посилаючись на свої джерела в адміністрації президента РФ, «Известия» повідомили, що роль головного парламентеря від Росії залишиться за помічником президента Владиславом Сурковим. При цьому наголошується, що двосторонній діалог між РФ та США можна проводити поза «нормандським форматом», що може допомогти у реалізації Мінських угод.

 

 

Джерело: Народна Правда