Бійці добробатів отримали статус учасників АТО

Бійці добробатів отримали статус учасників АТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Сьогодні Київська міська рада проголосувала в цілому за рішення про надання офіційного статусу бійцям добровольчих батальйонів, які захищали територіальну цілісність і суверенітет України на Донбасі.

За дане рішення на засіданні в четвер проголосували 87 депутатів з 120, передає «Народна правда» з посиланням на “112 Україна“.

Loading...

Нагадаємо, що розгляд цього питання в Київраді спровокував сутички. Депутати прийняли рішення щодо надання прав добровольцям за основу. Депутат Юрій Сиротюк наполягав, щоб рішення було прийнято відразу в цілому, а якщо є правки, щоб вони розглядалися відразу.

Однак Київрада не підтримала цю пропозицію, а мер Києва Віталій Кличко запропонував доопрацювати рішення і прийняти його в цілому на наступному засіданні міськради. Після цього в зал засідань прорвалися декілька чоловік в камуфляжному одязі, і в засіданні була оголошена перерва.

Рішення передбачає надання військовослужбовцям добровольчих батальйонів соціальних прав і гарантій від міської влади. Також буде створена комісія з надання статусу учасника АТО при Київраді.

Нагадаємо, що сьогодні бійці добровольчих батальйонів прорвалися в зал засідань Київської міської ради після відмови ставити на голосування рішення про статус учасника АТО.

Джерело: Народна Правда
загрузка...