Мін’юст розповів про готовність України ввести візовий режим з Росією

Мін’юст розповів про готовність України ввести візовий режим з Росією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Мін’юсту України Павло Петренко пояснив, що юридично Україна готова ввести візовий режим з Росією, але потрібно політичне рішення.

З юридичної точки зору Україна готова до введення візового режиму з Росією, але потрібно політичне рішення, пояснив глава Мін’юсту Павло Петренко у відповідь на відповідне питання, передає «Народна Правда».

«Юридичний механізм готовий абсолютно, це технічний процес. Якщо буде політичне рішення, Україна готова», – розповів Петренко.

За його словами, Мін’юст готовий надати допомогу колегам з МЗС «напрацювати рішення на виконання політичних рішень і запустити цей процес». «Я думаю, що це питання актуальне і воно, як сказав секретар РНБО, навіть вже перезріло», – уточнив міністр.

При цьому Петренко визнав, що є побоювання «не створити некомфортні речі і шанс для переслідування з боку спецслужб РФ» для родичів українців в Росії. Однак з точки зору національної безпеки, з точки зору обмеження фактично руху на території України «агентів, які масово сюди заїжджають під різними приводами, це було б правильним рішенням».

Раніше повідомлялося, що в Раді вже збирають голоси для рішення про введення візового режиму з РФ, а в Кремлі прокоментували таку перспективу.

Джерело: Народна Правда