Названо особу, що керувала захопленням Криму у 2014 році

Названо особу, що керувала захопленням Криму у 2014 році
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Голова Мін’юсту України повідомив, що захопленням Криму керував діяч з невизнаного Придністров’я.

Міністерство юстиції заявляє, що колишній “міністр державної безпеки” невизнаної Придністровської Молдавської республіки Володимир Антюфєєв безпосередньо керував заходами щодо окупації Росією Криму в 2014 році. Про це на прес-конференції у четвер заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє «Народна Правда».
Він повідомив, що Україна передала в Європейський суд з прав людини докази причетності Росії до окупації Криму в лютому – березні 2014 року. Зокрема встановлені посадові особи, які координували і проводили заходи по захопленню півострова.
Так, Мін’юст встановив, що координував операцію міністр оборони РФ Сергій Шойгу, його заступники Микола Панков і Дмитро Булгаков, начальник Генштабу Валерій Герасимов та інші військові чиновники.
“Керував усіма заходами, що відбувалися на території АРК, в тому числі проросійськими організаціями, взаємодією з так званою “самообороною” здійснював Антюфєєв В. Ю. – колишній “міністр безпеки” самопроголошеної ПМР”, – сказав Петренко. За його даними, Антюфєєв – російський кадровий військовий, на даний момент займає посаду “віце-прем’єра” самопроголошеної “Донецької народної республіки”.
Мін’юст також встановив і передав ЄСПЛ хронологію захоплення Криму Росією. Зокрема визначено, що відкрите захоплення українських військових частин кадровими російськими військовими почалося з 19 березня 2014 року.
Нагадаємо, що голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров днями розкрив механізм повернення Криму до України.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...