Стало відомо, скільки важить населення Землі

Стало відомо, скільки важить населення Землі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вчені підрахували сукупну вагу населення нашої планети.

Все населення Землі важить близько 287 мільйонів тонн. До таких висновків прийшли британські фахівці, повідомляє «Народна Правда». При цьому 15 тонн припадають на огрядних людей, а 3,5 тонни – на схильних до повноти. В основу дослідження лягли дані ВООЗ.
Статистика показує, що середня вага земного жителя становить 62 кілограми. У представників різних країн ці показники не збігаються. Так, середня вага одного жителя Північної Америки – 80,7 кілограма, в той час як середньостатистичний азіат важить всього 57 кілограм.
Головною метою проведеного дослідження експерти назвали привернення уваги широкої аудиторії і влади до проблеми ожиріння, яка найбільш актуальна для громадян США – в цій країні 70% людей мають зайву вагу. Якби в усьому світі люди важили стільки ж, скільки жителі Штатів, то сумарна маса людства збільшилася б на 58 мільйонів тонн.
Вчені порівнюють це зі збільшенням популяції на 1 мільярд осіб. Вони нагадують, що багатства Землі не безмежні – від зростання кількості споживачів, як і від зростання потреб одного споживача, її ресурси швидше вичерпуються.

Джерело: Народна Правда