«Влада Криму» видає бажану ситуацію з курортами за дійсну – кримський журналіст

«Влада Криму» видає бажану ситуацію з курортами за дійсну – кримський журналіст
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Черговий курортний сезон в Криму, схоже, провалюється, але «влада» робить вигляд, що все добре.

Так звана «влада Криму» продовжує розчаровувати мешканців окупованого півострова, і ситуація з місцевими курортами виглядає чи не самою показовою. Як зазначив у статті для «Народної Правди» кримський журналіст Дмитро Смірнов, цього року, як і всі минулі після окупації, курорти півострова залишаться напівпорожні, при цьому, «влада» продовжує годувати населення та своїх господарів у Кремлі цифрами, які, скоріш за все, взяті зі стелі.
Так, кримський «совмін» маніпулює цифрами з пропагандистською метою, але видавати бажане за дійсне дедалі стає все важче. У минулі роки травневі свята були негласним індикатором успішності майбутнього сезону. Але в цьому році в травні Крим залишився без відпочиваючих. «Міністр курортів» Криму Сергій Стрельбицький вже придумав виправдання: люди не приїхали нібито через погану погоду, зазначає автор.
Традиційно курортна галузь Криму давала близько 65% валового регіонального продукту, в ній були працевлаштовані майже три чверті праце спроможних кримчан. Перед референдумом московські чиновники, захлинаючись, розповідали про те, як за пару років Крим «наздожене» Туреччину, якщо сюди на відпочинок їздитимуть заможні росіяни, а не «жебраки-українці».
Проте, все вийшло інакше, та ще й Ердоган з Путіним знайшли примирення, що ввело кримчан у крайній відчай. На минулі травневі свята, які зазвичай послуговують індикатором успішності всього майбутнього курортного сезону, кримські пляжі залишились пусті, а це означає, що місцевий бізнес знов залишиться без прибутку, і кримчанам залишається і далі слухати обіцянка Аксьонова та інших пособників російських окупантів.

Loading...
Джерело: Народна Правда
загрузка...