Нацгвардія отримала партію БТР з бойовим модулем “Штурм-М” та Ан-26 на озброєння

Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Національна гвардія України прийняла на озброєння Ан-26 та партію БТР з бойовим модулем “Штурм-М” . В рамках випробувань виробником БТР-3ДА здійснили марш-кидок дорогами цивільного призначення та бездоріжжям.

Loading...

Національна гвардія України прийняла на озброєння партію БТР з бойовим модулем “Штурм-М”, що вироблені ДП “Київський бронетанковий завод”, та Ан-26 , повідомляє “Народна Правда” з посиланням на УНІАН.

У прес-службі “Укроборонпрому” зазначили, що кожна бойова машина пройшла перевірку роботи всіх систем. Так, БТР-ЗДА здійснили марш-кидок дорогами цивільного призначення та бездоріжжям, долаючи перепони з окопів, колійних мостів, танкових колії та надовб, після чого здійснили контрольне ураження цілей зі штатного озброєння.

“БТР-ЗДА оснащений бойовим модулем “Штурм-М”, який оснащений 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним делекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах вогню”, – йдеться у повідомленні.

Нацгвардія отримала партію БТР з бойовим модулем “Штурм-М” та Ан-26 на озброєння

Крім того, бойовий модуль “Штурм-М” оснащений 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння “Бар’єр”, який забезпечує бронепробиття не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км. Це дозволяє екіпажу БТР-ЗДА знищувати будь-яку бронетехніку противника.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Twitter повідомив, що на озброєння Нацгвардії надійшов й оновлений Ан-26.

“Оновлений і модифікований АН-26 приступив до несення служби в Нацгвардії. Міцнішаємо!”, – йдеться у його повідомленні.

Нацгвардія отримала партію БТР з бойовим модулем “Штурм-М” та Ан-26 на озброєння

Напередодні відбувся черговий етап випробувань ракетного озброєння, яке виробляють підприємства українського ОПК.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...