Чубаров виступив проти візового режиму з РФ та назвав головні перестороги

Чубаров виступив проти візового режиму з РФ та назвав головні перестороги
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що введення візового режиму з Росією сьогодні недоречне. Особисто він виступає проти цього і на це є певні перестороги та об’єктивні причини.

Якщо стане можливим введення візового режиму з Росією, то слід враховувати, в якій ситуації опиняться жителі окупованого Криму та підконтрольних бойовикам територій Донецької та Луганської областей. Таку думку в ефірі “112 Україна” висловив народний депутат Рефат Чубаров, передає «Народна Правда».

Він підкреслив, що особисто не підтримує таку ініціативу.

“Я не підтримую введення віз з Росією виходячи з того, в якій ситуації виявляться громадяни України, які живуть в окупованому Криму, а також ті, які живуть на територіях Донецької і Луганської областей, які нами не контролюються. Я б не розкидався такими думками, спираючись на окрему категорію громадян України. Не тільки заробітчани, більше 2 млн людей в окупованому Криму є громадянами України. Ми не можемо просто взяти і побудувати для них “залізну” завісу”, сказавши “Вибачте, ми так вирішили”. Я б міг ще подумати про візовий режим, якщо б це була частина комплексного підходу до Росії”, – заявив парламентарій, додавши, що дане питання є складним.

Нагадаємо, що рішення про введення візового режиму з РФ було ухвалене СНБО ще 2014 року. Сьогодні ж Мінюст України повністю готовий до введення візового режиму з Росією.

Джерело: Народна Правда