Стали відомі нові факти про російське втручання у вибори в США

Стали відомі нові факти про російське втручання у вибори в США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Опублікована секретна доповідь американського АНБ, в якої розповідається про виявлені факти російського втручання в минулорічні вибори президента США.

Російська хакери в інтересах військової розвідки РФ здійснювали кібератаки, принаймні, на одного постачальника програмного забезпечення для голосування на американських виборах, йдеться в секретній доповіді АНБ, передає «Народна Правда» з посиланням на інформацію The Intercept.

Як повідомляється, секретний документ АНБ був на умовах анонімності був переданий виданню. У ньому міститься аналіз багатомісячних кібератак російської розвідки на елементи американської виборчої інфраструктури.

Говорячи про характер проникнення хакерів, в доповіді вказується:

«Виконавці російського генштабу ГРУ здійснили кібершпіонскі операції щодо названої американської компанії в серпні 2016 року, вочевидь, для отримання інформації про пов’язаному з виборами програмний продукт і пристрій. Виконавці, схоже, використовували цю інформацію для розсилки фішингових листів на тему реєстрації виборців в місцеві урядові організації ».

Як сказано в доповіді, російський план полягав у тому, щоб під виглядом постачальника програмного забезпечення для виборів за допомогою розсилки документів Microsoft Word, заражених шкідливими програмами, які дають хакерам повний контроль над зараженим комп’ютером, обдурити співробітників місцевих органів влади.

Разом з тим, аналіз АНБ не містить висновки про те, чи вплинуло це втручання на результати виборів, але він визнає, що глибина проникнення хакерів залишається невідомою.

Раніше американський сенатор виступив за те, щоб жорстко покарати Росію за втручання у виборчий процес в США.

Джерело: Народна Правда