У зоопарку Китая через конфлікт тиграм згодували живого віслюка, фото

  • 299600.jpg
  • 299601.jpg
  • Donk-1.jpg
  • Donk2-1.jpg
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

У Китайському зоопарку, через конфлікт акціонерів постраждала тварина. Співробітники зоопарку згодували тиграм живого віслюка. Хижаки протягом тридцяти хвилин розправлялися зі своєю жертвою на очах у відвідувачів.

У китайському місті Чанчжоу в провінції Цзянсу співробітники зоопарку на очах у вражених відвідувачів жорстоко кинули в загін до тигрів живого віслюка. Хижаки накинулись на тварину і розправилися зі своєю жертвою протягом тридцяти хвилин, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на 112.ua.

Loading...

Зазначається, що інцидент стався 5 червня. На зробленому камерами відеоспостереження записі видно, як три доглядачі в червоних плащах підвезли віслюка на візку до загороди для тигрів і кинули вниз. Після цього тварину розтерзали три тигри, які мешкають у загоні.

Представник зоопарку повідомив, що цей вчинок був пов’язаний з конфліктом між акціонерами зоопарку, один з яких намагався забрати звідти частину тварин для продажу. Однак співробітників, яким він доручив це зробити, зупинила охорона зоопарку, після чого перші й вирішили кинути віслюка тиграм.

Користувачі Інтернету в Китаї засудили дії доглядачів зоопарку і закликали до більш гуманного ставлення до тварин у неволі.

Як повідомлялося раніше, у Великій Британії тигр загриз працівницю зоопарку.

Джерело: Народна Правда