Стало відомо, як вплине на лікарів нова медична реформа

Стало відомо, як вплине на лікарів нова медична реформа
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Медична реформа в Україні повинна позитивно вплинути на всіх працівників медичної сфери, адже їх заробітні плати будуть залежати від числа пацієнтів.

В ефірі “24 Каналу” в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що ніхто з лікарів не втратить роботу, а їх заробітні плати будуть зростати, інформує видання «Народна Правда».

“Чомусь існує міф, що лікарі можуть втрати роботу. Але це неправда, медицині завжди будуть потрібні кваліфіковані лікарі, які будуть надавати якісні медичні послуги”, – сказала Супрун.

Вона також додала, що зараз прийнятий важливий законопроект, який звільняє лікарів від тарифної сітки зарплат комунальних лікарень.

“А щодо їхніх зарплат, то вже прийнято закон 2309, в якому передбачена автономізація медичних закладів, за рахунок чого вони зможуть отримати свою незалежність від комерційних організацій і будуть звільненні від тарифної сітки, це призведе до того, що вони зможуть отримати гідну заробітну плату. Зараз їхня зарплата низька, бо лікарі прив’язані до цієї сітки комунальних лікарень. Після впровадження реформи зарплата лікарів буде залежати від кількості пацієнтів і це буде стимулом для кожного лікаря”, – заявила Супрун.

Раніше ми повідомляли,  якщо документ буде прийнятий, то громадянам поступово доведеться готуватися до подорожчання медицини.

Джерело: Народна Правда