У МВС розповіли про хід слідства по вибуху в посольстві США в Києві

У МВС розповіли про хід слідства по вибуху в посольстві США в Києві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко повідомив, що розслідувати вибух у Києві на території посольства США буде українська поліція, як це прописано в дипломатичних угодах.

В ефірі “5 каналу” в програмі “Інформаційний день” Іван Варченко поінформував, що правоохоронні органи зібрали всі речові докази на місці вибуху у Києві, пише видання «Народна Правда».

“Слідство буде відбуватися у межах дипломатичних угод, це є традиційно. Поліцією тієї країни на території якої перебуває посольство, вона займається подібними справами. Нагадаю, у нас була подібна ситуація із консульством Польської Республіки і ми розуміємо, що у тому числі Сполучені Штати прекрасно усвідомлюють, яка ситуація в Україні, з чим пов’язані подібні терористичні акти і акти агресії, через це співпраця буде повна, ми отримаємо всю інформацію, яка потрібна для того, щоб провести повноцінні та ефективні слідчі дії. Орієнтовно ми передбачаємо, що це був вибух ручної гранати”, – повідомив Варченко.

Також він додав, що зараз визначаються нанесені збитки.

Як повідомлялося, в ніч на 8 червня о 00:05 до чергової частини поліції Києва надійшло повідомлення про вибух на території посольства США. При огляді з’ясувалося, що невідомий кинув на територію посольства невстановлений вибуховий пристрій. В результаті вибуху ніхто не постраждав.

Також у справі про вибух в посольстві США було прийнято важливе рішення.

Джерело: Народна Правда