У Порошенка назвали ціну візового режиму з Росією (ВІДЕО)

У Порошенка назвали ціну візового режиму з Росією (ВІДЕО)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Введення візового режиму з Росією потребуює вирішення безлічі організаційних та інфраструктурних питань, що в свою чергу передбачає значні фінансові витрати.

Введення візового режиму з Росією вимагатиме від України вирішення безлічі проблем, передає «Народна Правда» з посиланням на слова представника президента у Верховній Раді Ірини Луценко.

Ірина Луценко висловила свою думку з актуального питання в ефірі телеканалу «112 Україна», зазначивши, що на сьогодні в України є більше 400 кілометрів неконтрольованого кордону з РФ:

«Якщо ми вводимо візовий режим, що робити з кримчанами, яких Росія змусила отримати паспорта РФ. Ми змусимо їх отримувати візи, а це значить, що ми згодні з анексією Криму?».
За попередніми підрахунками, також зазначила Луценко, на створення різних консульств, установ, а також на встановлення прикордонного контролю, буде потрібно 1,5-2 млрд. Гривень.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що підтримує введення віз для громадян РФ з впровадженням чіткого контролю росіян, які прибувають в Україну.

Джерело: Народна Правда