В Одеській області перекрили канал незаконного переміщення людей до Криму

В Одеській області перекрили канал незаконного переміщення людей до Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини

Українська прикордонна служба і Нацполіція провели спільну операцію, в ході якої було затримано судно, яким людей незаконно переправляли до Криму.

Оперативні співробітники Південного регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі спецпідрозділом Одеського прикордонного загону та слідчим відділом ГУ Нацполіціі в АР Крим і Севастополі провели арешт судна «Bospor» (під молдавським прапором), яким незаконно переправлялися люди через державний кордон, передає «Народна Правда».

У повідомленні Держприкордонслужби України зазначається:

«Спільна міжвідомча група, в рамках кримінального провадження, тривалий час проводила заходи щодо документування та протидії функціонуванню організованої злочинної групи. Як з’ясували правоохоронці, протягом 2015-2017 років порушники, з використанням суден закордонного прямування, здійснювали незаконне переправлення моряків через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим».

В Одеській області перекрили канал незаконного переміщення людей до Криму В Одеській області перекрили канал незаконного переміщення людей до Криму

Також наголошується, що встановлено: «за вказаний період організатори каналу за допомогою зазначеного вище арештованого судна незаконно переправили через кордон майже 100 жителів Одеської та Херсонської областей».

«Попередня сума оцінки арештованого майна складає близько 44,5 мільйонів гривень. Наразі подальші заходи по кримінальному провадженню тривають», – відмічено в повідомленні.

Джерело: Народна Правда