В ЄС розповіли, чому перемовини по Brexit можуть зірватися

В ЄС розповіли, чому перемовини по Brexit можуть зірватися
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Переговори щодо виходу Великобританії з Європейського Союзу можуть не розпочатися вчасно через результати парламентських виборів, що відбулися в країні.

Таку думку висловив єврокомісар з питань бюджету Гюнтер Еттінгер, повідомляє “Народна правда” з посиланням на Deutschlandfunk.

Loading...

Він зазначив, що стурбований перспективою так званого “підвішеного” парламенту в Британії, коли жодна з партій не отримала більшості в Палаті громад.

“Потрібен ефективний уряд, який зможе вести переговори про результати референдуму в Сполученому Королівстві з членства в Євросоюзі. В іншому випадку є ризик поганої роботи і поганих результатів для обох сторін”, – сказав Еттінгер.

Він нагадав, що графік переговорів дуже щільний і розрахований до березня 2019 року, але восени 2018 вже має бути угода між ЄС і Лондоном.

“Тому що до березня ще належить погодження у всіх 27 державах-членах. Тому є всього 15-16 місяців. Британський уряд вже і так втратив через вибори багато часу”, – сказав єврокомісар.

Нагадаємо, що на позачергових парламентських виборах у Великобританії перемогла Консервативна партія, але втратила більшість у парламенті.

Старт переговорів по Brexit призначений на 19 червня, з урахуванням завершення британських виборів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...