Порошенко: ніхто і ніколи нас не зупинить на шляху до НАТО та ЄС

Порошенко: ніхто і ніколи нас не зупинить на шляху до НАТО та ЄС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Український президент Петро Порошенко впевнений, що Україна стане членом Північноатлантичного альянсу та приєднається до Європейського Союзу, і ніщо та ніхто не стане цьому на заваді.

Про це він заявив сьогодні у Києві на церемонії запуску «таймера безвізу», повідомляє “Народна правда” з посиланням на прес-службу глави держави.

Loading...

«Вірю – Україна буде в НАТО. Україна буде в Європейському Союзі. Ніхто, ніщо і ніколи нас не зупинить», – наголосив Порошенко.

Він пригадав слова колишнього німецького канцлера Віллі Бранта: «Віднині те, що є єдиним цілим, буде розвиватися як одне ціле».

«Одне ціле – Європа, Європейський Союз і наша фантастична держава Україна», – переконаний Порошенко.
Він також наголосив, що «запровадження безвізового режиму – це не завершення, а потужне продовження реформ».

Присутній на церемонії глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі привітав усіх присутніх з початком дії безвізового режиму. Він зазначив, що три роки тому українці зробили свій європейський вибір і сьогодні відбувається «перше конкретне і реальне підтвердження цього європейського вибору».

«Ви будете мати можливість вільних подорожей без будь-яких візових вимог до 33 країн Західної Європи», – сказав Мінгареллі та висловив впевненість, що це поглибить інтеграцію України до країн ЄС та створить можливості для активних контактів у сферах культури, освіти, наукових досліджень і відкриє нові бізнесові можливості для українців.

«Це найкращий спосіб активізувати відносини між ЄС та такою великою європейською країною, якою є Україна», – підкреслив посол і назвав безвізовий режим «лише першим кроком».

«Я вірю, що незабаром ми будемо разом в одній родині», – сказав він та зазначив, що «все більше і більше європейців будуть зустрічатися з українцями, особливо з фантастичною українською молоддю і розуміти якою є Україна».

Нагадаємо, сьогодні Порошенко запустив символічний таймер безвізу, який розпочав зворотний відлік часу до набуття чинності безвізового режиму між Україною і ЄС.

Джерело: Народна Правда
загрузка...