В Одеську область введені додаткові підрозділи Нацгвардії України

В Одеську область введені додаткові підрозділи Нацгвардії України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В місто Ізмаїл Одеської області введено підрозділ Нацгвардії в складі 400 осіб. За словами глави МВС України Арсена Авакова, це робиться заради підтримання порядку та безпеки в регіоні.

В Ізмаїлі Одеської області буде введений додатковий підрозділ Нацгвардії, що складатиметься з близько 400 військовослужбовців. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у суботу під робочої поїздки на Одещину, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на прес-службу МВС.

Loading...

«Сьогодні починаємо процес введення додаткового підрозділу Національної гвардії, який буде розміщений тут в Ізмаїлі для забезпечення громадського порядку і безпеки жителів цього регіону», – сказав міністр.

За його словами, введення нового підрозділу НГУ відбувається планово, відповідно до стратегічної лінії, що передбачає нарощування державної присутності у Придунав’ї і Бессарабії до необхідного мінімуму.

Глава МВС заявив, що гвардійський підрозділ в Ізмаїлі вводиться не через нагальну потребу усунення якихось військових сутичок, а з метою превенції будь-яких спроб дестабілізувати ситуацію.

Як повідомив міністр, введені до Ізмаїла сили Національної гвардії нараховуватимуть близько 400 осіб, які взаємодіятимуть з поліцейськими і забезпечуватимуть громадський порядок. «Це будуть гарно підготовлені озброєні воєнізовані підрозділи, які, за необхідності, зможуть дати рішучу відсіч», – додав глава МВС.

Своєю чергою командувач Національної гвардії Юрій Аллеров підкреслив, історія Криму й сходу країни дають підстави бути максимально пильними в Одеській області і вберегти цей регіон.

«Враховуючи складність обстановки, присутність Росії в Придністров’ї, не зовсім зрозуміла політика країн, які межують з нами, ми повинні мати тут силову структуру, яка разом з іншими підрозділами, забезпечить тут порядок. Загрози, які існують всередині нашої країни, показують, що ми можемо бути тільки сильними, тоді нас будуть поважати», – заявив Аллеров.

Нагадаємо, на цьому тижні глава МВС Аваков заявив про присутність «російського сліду» в замаху на чеченських добровольців АТО Адама Осмаєва та Аміну Окуєву.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...