Airbus пояснив, чому може піти з Британії

Airbus пояснив, чому може піти з Британії
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Закордонна правда/Новини

Одна з найбільших авіабудівних компаній у світі Airbus може перенести своє виробництво з Великобританії в разі, якщо при виході країни зі складу Євросоюзу (Brexit) не будуть виконані вимоги корпорації.

Про це повідомив виконавчий директор компанії Фарбіс Брежьє, передає “Народна правда” з посиланням на The Sunday Times.

Loading...

Зазначено, що серед вимог корпорації – вільне пересування співробітників по всьому світу, торгові тарифи, зокрема звільнення від імпортних і експортних мит на запчастини, і особливе правове регулювання.

Брежьє зазначив, що існуючі нині проекти компанії, як виробництво літаків A320 і A380 Superjumbo, будуть здійснюватися в Великобританії, проте якщо британський уряд не врахує вимоги компанії, то виробництво моделей нового покоління, в цьому випадку, переїде.

“Дуже легко створити новий завод для нових виробництв у якому-небудь іншому місці в світі. У нас буде багато пропозицій”, – заявив він.

Зазначається, що в якості приймаючої сторони може виступити Німеччина, яка готова запропонувати державну підтримку проектам Airbus.

“Моя основна мета не полягає в тому, щоб знайти альтернативу, а в тому, щоб продовжити безпрограшне співробітництво, яке вже довело свою цінність”, – запевнив при цьому Брежьє.

Головний керівник авіабудівної компанії додав, що при задоволенні інтересів Airbus в правовому полі Вестмінстер повинен забезпечити узгодження сертифікації британських деталей із Європейським агентством з авіаційної безпеки (EASA).

У свою чергу генеральний директор Airbus Тон Ендерс підкреслив, що компанія зацікавлена у вільному потоці своїх співробітників по всьому світу. “Переміщення між нашими виробничими об’єктами в Європі має вирішальне значення”, – резюмував він.

Нині в цілому на підприємствах Airbus у Великобританії працює 10 тисяч осіб.

Раніше в ЄС розповіли, що переговори щодо виходу Великобританії з Європейського Союзу можуть не розпочатися вчасно через результати парламентських виборів, що відбулися в країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...