Безвіз не для всіх: Європа продовжує відмовляти українцям

Безвіз не для всіх: Європа продовжує відмовляти українцям
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 11 червня, набув чинності безвізовий режим між Європейським Союзом та Україною. Станом на 12:00 в країни Європи в’їхало понад 800 українців, але є і такі, яких не пустили в ЄС.

У департаменті консульської служби МЗС України повідомили, що у в’їзді в ЄС було відмовлено тільки чотирьом громадянам, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на Ліга.net.

Loading...

Станом на 10:00 кордон з Польщею без віз перетнули 539 осіб. У пункті пропуску Шегині в перетині кордону було відмовлено одному українцю, якому, за попередніми даними, заборонений в’їзд в ЄС.

До Румунії в безвізовому режимі в’їхав 151 громадянин України. Одному у в’їзді було відмовлено у зв’язку з відсутністю біометричного паспорта і необхідної в такому випадку візи.

У столицю Угорщини Будапешт прибули 136 українців, в тому числі 35 – без віз, відмов у в’їзді немає.
Громадяни України – пасажири рейсу Київ – Прага, що мали при собі біометричні паспорти, безперешкодно пройшли прикордонний контроль, повідомили в МЗС.

Кордон зі Словаччиною станом на 10:30 перетнули 733 особи, 33 з них – у безвізовому режимі. Двом українцям відмовили у в’їзді в зв’язку з перевищенням терміну попереднього перебування в Євросоюзі.

У Рим прибули два авіарейсу – зі Львова та Києва, на яких знаходилися 45 українських громадян з біометричними паспортами, відмов не зафіксовано. Також українці без віз прибувають в Париж, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні.

“Консули України працюють в цілодобовому режимі у всіх наземних пунктах пропуску з країнами ЄС, в аеропортах столиць (і не тільки) країн ЄС. Ситуація з перетином кордону ЄС громадянами України знаходиться на особливому контролі Міністерства закордонних справ”, – зазначили у зовнішньополітичному відомстві.

Раніше ми повідомляли про те, як соцмережі відреагували на обіцяне «вікно в Європу».

Також варто нагадати, що Україна запустить новий “безвізовий” потяг до Європи.

Джерело: Народна Правда
загрузка...