Меркель розповіла, що є ключем до припинення нелегальної міграції

Меркель розповіла, що є ключем до припинення нелегальної міграції
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Канцлер Німеччини Ангела Меркель переконана, що стіна між Сполученими Штатами Америки та Мексикою не вирішить проблем, пов’язаних з нелегальною імміграцією.

Про це вона заявила під час візиту до Мехіко, передає “Народна правда” з посиланням на ВВС.

Loading...

За словами Меркель, історія показала, що міграційні проблеми вдавалося вирішувати тільки тоді, коли держави добре ладнали з сусідами.

“Вочевидь, що спочатку потрібно впоратися з причинами, через які люди залишають рідні місця, а це означає, що зведення стін та ізоляція не вирішать проблему”, – заявила Меркель.

Вона також зазначила, що ключем до припинення нелегальної міграції є підвищення рівня життя в бідних регіонах.

Як повідомлялося раніше, президент США Дональд Трамп відклав реалізацію проекту будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Ще 24 квітня Трамп змушений був відмовитися від ідеї закласти фінансування будівництва стіни в бюджет на поточний рік, оскільки Демократична партія США категорично виступила проти проекту, в той час як для прийняття бюджету необхідно схвалення 60 з 100 сенаторів (республіканці займають 52 місця).

Нагадаємо, що американський президент Дональд Трамп перегляне політику щодо Куби. Найближчим часом він може зробити заяву про жорсткі заходи в сфері торгівлі та міграції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...